Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Kunststof dop fi100 TO
1,73 €
1,73 EUR/st.
TO fles voor sap 330 ml met dop fi 43 - 6 stuks
3,92 €
0,65 EUR/st.
Fles TO voor sap 750ml met dop fi43 - 6st.
5,60 € 5,34 €
0,89 EUR/st.
Pot TO 4 L en deksel fi 100 met handvat
4,63 € 3,90 €
3,90 EUR/st.
Pot TO 3 L en deksel fi 100 met handvat
4,70 € 3,07 €
3,07 EUR/st.
Dop fi 66 Folk - 10 stuks
1,38 € 1,22 €
0,12 EUR/st.
Dop fi 66 goud - 10 stuks
1,29 € 1,10 €
0,11 EUR/st.
Dop fi 66 honingraat - 10 stuks
1,24 € 0,80 €
0,08 EUR/st.
Pot voor likeuren 5L en deksel met handvat
5,31 € 4,46 €
4,46 EUR/st.
Schroefdop fi 100 wit - 10 stuks
3,80 € 2,46 €
0,25 EUR/st.
Deksel fi 82/6 Folk, 10 stuks
1,85 € 1,53 €
0,15 EUR/st.
Schroefdop fi 82/6 wit - 10 stuks
1,85 € 1,46 €
Schroefdop fi 82/6 goud - 10 stuks.
1,72 € 1,36 €
0,14 EUR/st.
Deksel fi 43 geruit - 10 stuks
1,34 €
0,13 EUR/st.
Deksel fi 66 paddenstoelen 2 - 10st.
1,38 € 0,83 €