Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Kloosterfles 500 ml, met dop, wit - 6 stuks
7,10 €
1,18 EUR/st.
Heupfles 500 ml met dop, 6 stuks
6,88 €
1,15 EUR/st.
Kapiteinsfles 500 ml met schroefdop - 6 stuks
6,49 €
1,08 EUR/st.
Klubowa-fles 500 ml met gouden schroefdop, set van 6 stuks.
5,41 €
0,90 EUR/st.
Fles 500 ml Slank, met zwarte dop, voor wodka, 6 stuks
4,61 €
0,77 EUR/st.
Fles 500 ml voor wodka, met zwarte schroefdop, 6 stuks.
4,07 €
0,68 EUR/st.
Fles 500 ml voor wodka - 8 stuks
3,90 €
0,49 EUR/st.
Bierfles 500 ml - verpakking 8 stuks
3,60 €
0,45 EUR/st.
Fles 500 ml met schroefdop, opdruk 'Wyborny Trunek', 1 stuk.
1,80 €
1,80 EUR/st.
Kloosterfles 500 ml met schroefdop, opdruk 'Kerstboom', 1 stuk.
1,63 €
1,63 EUR/st.
Heupfles 500 ml met schroefdop, opdruk 'Nalewka domowa', 1 stuk
Fles 500 ml met schroefdop, opdruk ‘Cytrynówka’, 1 stuk
1,53 €
1,53 EUR/st.
Kapiteinsfles 500 ml met schroefdop, 1 stuk
1,27 €
1,27 EUR/st.
Twist-off pot 500ml "Omgekeerde Amfora" met gekleurde deksel fi 82/6, 6 stuks
4,85 €
0,81 EUR/st.
Twist-off pot 500ml "Omgekeerde Amfora" met zwarte deksel fi 82/6, 6 stuks