Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Marina-fles 500 ml met kurk, 1 stuk
1,68 €
1,68 EUR/st.
Herbowa-fles 500 ml met paddenstoelkurk, 1 stuk
1,53 €
1,53 EUR/st.
Platte fles (heupfles) 500 ml met schroefdop, opdruk 'Bimber PRL', 1 stuk.
1,80 €
1,80 EUR/st.
Fles „Staromiejska” met paddenstoelkurk, 500 ml, 1 stuk
1,44 €
1,44 EUR/st.
Decoratieve fles ICONA 500 ml, met paddenstoelkurk, 1 stuk
1,73 €
1,73 EUR/st.
Fles „Mrożona” 0,5 l met kurk, 1 stuk
Kapiteinsfles 500 ml met schroefdop, 1 stuk
1,43 € 1,27 €
1,27 EUR/st.
Kapiteinsfles 500 ml met schroefdop - 6 stuks
6,97 € 6,49 €
1,08 EUR/st.
Fles 500 ml met schroefdop, opdruk 'Wyborny Trunek', 1 stuk.
Heupfles 500 ml met schroefdop, opdruk 'Nalewka domowa', 1 stuk
1,63 €
1,63 EUR/st.
Fles 500 ml Slank, met zwarte dop, voor wodka, 6 stuks
4,61 €
0,77 EUR/st.
Fles 500 ml voor wodka, met zwarte schroefdop, 6 stuks.
4,07 €
0,68 EUR/st.
Fles Napoleon 500 ml met dop fi28, 6 stuks
6,88 €
1,15 EUR/st.
Fles Miss Barku 500 ml met schroefdop, 1 stuk
3,55 € 2,63 €
2,63 EUR/st.
Platte heupfles 500 ml met schroefdop, opdruk 'Pasen', 1 stuk
0,00 EUR/st.